Sud na dešťovou vodu Lanzarote 300 l
Plastový sud na dešťovou vodu Lanzarote o objemu 300 l v tmavě šedém provedení. Pro lepší přístup ke kohoutu doporučujeme k sudu dokoupit odpovídající podstavec.
Plastový sud na dešťovou vodu Lanzarote o objemu 300 l
Plastový sud na dešťovou vodu Lanzarote o objemu 300 l v tmavě šedém provedení.
Součástí dodávky je dětský zámek a plastový kohoutek Aqua-Quick s mosazným vzhledem, velikost 3/4". Součástí dodávky není odpovídající podstavec pro snadnou extrakci dešťové vody do konve. Vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu (PP).
Kód | Kód: 500222 |
---|---|
Jméno značky: | Graf |
Kategorie: | Sudy na dešťovku |
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 7 kg |
Délka: | 82 cm |
Šířka: | 82 cm |
Výška: | 86 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace.
V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení.
Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt nadzemní nádrže na dešťovou vodu a příslušenství.