Nadzemní nádrž Sunda Mocca 300 l

Velmi kvalitní nadzemní nádrž na dešťovou vodu s moderním ratanovým vzhledem. Velký objem nádrže s malým půdorysným rozměrem. Jedinečný design a povrch oceněný cenou European Consumer Choice.

8 083 Kč / ks 6 680 Kč bez DPH 8 083 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele (17 ks)

Designová nadzemní nádrž na dešťovou vodu Sunda v barvě mocca k okapovému svodu o objemu 300 l

Velmi kvalitní nadzemní nádrž na dešťovou vodu s moderním ratanovým vzhledem. Velký objem nádrže s malým půdorysným rozměrem. Jedinečný design a povrch oceněný cenou European Consumer Choice.

Vstupní těsnění DN 19/32 jsou součástí balení. Standardně je k dispozici závitové připojení pro vypouštěcí kohout, kohout však není součástí balení. Doporučujeme kohout dokoupit pro snadnou extrakci vody z nádrže. Snadná montáž kohoutku bez vrtání. UV stabilní a odolný proti povětrnostním vlivům.

Dešťovou vodu je možné zachytávat a svádět do nádrže pomocí sběrače dešťové vody (není součástí dodávky). Doporučujeme např. sběrač dešťové vody Speedy.

 

Délka
Šířka
Výška
Hmotnost
40 cm
80 cm
118 cm
16 kg
 
Kód Kód: 212100
Jméno značky: Graf
Kategorie: Nadzemní nádrže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace. 

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení. 

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt nadzemní nádrže na dešťovou vodu a příslušenství.