Plastová nádrž na dešťovou vodu SVELTE 300 l, písková

Plastová zahradní nádrž na dešťovou vodu SVELTE s velkým objemem 300 l při nízkém obestavěném půdorysu. Vnitřní závit 3/4" pro montáž výpustného kohoutu. Součástí dodávky jsou kotvící oka fixující nádrž při silném větru.

Můžeme doručit do:
5.10.2023
5 348 Kč / ks 4 420 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Plastový výpustný kohout je součástí dodávky.
 

Dešťová voda nejen že šetří váš rozpočet, ale je pro zalévání rostlin vhodnější a zdravější, protože není tak tvrdá, jako voda z kohoutku.

Nádoby na vodu Svelte 300 litrů jsou vyrobeny z polypropylenu a jsou recyklovatelné. Jsou odolné proti veškerým vlivům počasí - UV záření, mráz a další.
Nádrže vyrábí německý výrobce, který se zabývá využíváním dešťové vody již více než 45 let a je v této oblasti lídrem na celoevropském trhu.

Přemýšlíte, jak napojit nádobu na vodu na okapový svod vody? Je to velmi jednoduché! V příslušenství si vyberte sběrač dešťové vody, který namontujete na okapový svod.
U jednotlivých typů sběračů dešťové vody najdete i video návod na jejich instalaci.

Sběrač dešťové vody zabraňuje přeplnění nádrže a na zimu se jednoduše svod vody do nádrže zastaví.
 

 

Kód Kód: ELKO255-72873
Jméno značky: Graf
Kategorie: Designové
Hmotnost: 16 kg
Barva: písková
Objem: 300l
Délka: 420mm
Šířka: 400mm
Výška: 2100mm
Hmotnost: 16kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace. 

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení. 

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt nadzemní nádrže na dešťovou vodu a příslušenství.