Zahradní nádrž na dešťovou vodu Rocky 300 litrů

Dekorativní zásobník na dešťovou vodu napodobující kamenný vzhled. Díky hranatému tvaru je při velkém objemu minimální požadavek na prostor. Vysoká odolnost větrnostním vlivům a UV záření. Vybaveno dvěma mosaznými závity ¾ pro snadnou instalaci kohoutku a univerzální hadice nebo pro vyprázdněn
Můžeme doručit do:
6.12.2023
11 906 Kč / ks 9 840 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)
Dešťová voda nejen že šetří váš rozpočet, ale je pro zalévání rostlin vhodnější a zdravější, protože není tak tvrdá, jako voda z kohoutku.
 
Nádoby na vodu jsou vyrobeny z polyethylenu a jsou recyklovatné. Jsou odolné proti veškerým vlivům počasí - UV záření, mráz...
 
Nádrže vyrábí Německý výrobce, který se zabývá využíváním dešťové vody již více než 45 let a je v této oblasti lídrem na celoevropském trhu.
 
Přemýšlíte, jak napojit nádobu na vodu na okapový svod vody? Je to velmi jednoduché! V příslušenství si vyberte sběrač dešťové vody, který namontujete na okapový svod.
U jednotlivých typů sběračů dešťové vody najdete i video návod na jejich instalaci.
 
Sběrač dešťové vody zabraňuje přeplnění nádrže a na zimu se jednoduše svod vody do nádrže zastaví.
Kód Kód: ELKO255-73874
Jméno značky: Graf
Kategorie: Designové
Hmotnost: 28 kg
Barva: dark granit
Materiál: polyethylen
Objem: 300l
Délka: 800mm
Šířka: 400mm
Výška: 1180mm
Hmotnost: 28kg
Záruka: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace. 

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení. 

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt nadzemní nádrže na dešťovou vodu a příslušenství.