SBĚRAČ DEŠŤOVÉ VODY WISY RAINCOLLECTOR RS HNĚDÝ

Sběrač dešťové vody Raincollector RS s nerezovou ochrannou vložkou proti nečistotám a komárům. Pro střechy do 200 m2.

2 693 Kč / ks 2 226 Kč bez DPH
Objednáno u dodavatele Objednáno u dodavatele Objednáno u dodavatele Zvolte variantu

SBĚRAČ DEŠŤOVÉ VODY RAINCOLLECTOR RS S NEREZOVÝM SÍTEM

Jednolitý nezúžený tvar sběrače Wisy Raincollector RS umožňuje velmi snadný průtok dešťové vody okapovým svodem i při silném dešti. Při průměrných srážkách je přes okapový filtr zachycováno do nádrže přes 90 % stékající vody. Odvodnění dešťové vody probíhá v souladu s normami ČSN EN 752, ČSN EN 12056 i DIN 1989. Vysoce kvalitní polypropylen je odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům.

Okapový filtr je dimenzován pro použití ve svislém svodovém potrubí dešťové vody. Snadno přístupná filtrační vložka z kvalitní nerezové oceli a velikostí ok 0,28 mm automaticky odplavuje nečistoty z nádoby ven, což ji umožňuje téměř samočistící funkci. Tento typ filtrace je dostatečný i pro využití dešťové vody v domě na splachování toalet a praní prádla (vodu není nutné dále přečišťovat).

Sběrač je vhodný pro instalaci na okapové svody s průměrem 110 mm. Menší nebo obdélníkové průřezy mohou být přizpůsobeny pomocí adaptéru. Při správné instalaci vylučuje sběrač možnost přetečení akumulační nádrže – funguje jako automatický přepad.

Dodatečně lze ke sběrači pořídit slepou vložku, která nahrazuje vložku filtrační a zajišťuje kompletní odvod přitékající vody rovnou do odpadního potrubí (ideální během zimních měsíců, případně během čištění nádrže).

K dostání v několika barevných provedeních (bílá, hnědá, šedá). Záruka 10 let.

Kód Kód: KF450201 KF451201 KF455201 Zvolte variantu
Jméno značky: Wisy
Kategorie: Sběrače
Záruka: 10 let

Prezentační video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: