Nadzemní nádrž Herkules 1600 l

Dvoudílná nádrž z polypropylenu spojená spojkami přes těsnění. Vhodná místo sudu k okapovému svodu nebo i pro instalaci např. do sklepa nebo garáže.

11 572 Kč / ks 9 564 Kč bez DPH 11 572 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele

Nadzemní akumulační nádrž Herkules o objemu 1 600 l

Dodávaná rozložená na dvě poloviny, které je možno jednoduše složit proti sobě. Mezi dvě poloviny dáte speciální profilované těsnění (součást dodávky) a pomocí spojek stáhnete obě poloviny nádrže k sobě. Nejčastěji bývá tato nádrž dodávána k rodinným domům, kde je napájena sběrači dešťové vody v okapovém svodu. Do nádrže je možno případně napojit až DN110 kanalizační potrubí (třeba dokoupit těsnění).

K nádrži Herkules pro nadzemní montáž je vhodné dokoupit ventil pro instalaci v dolní části nádrže.

 

Délka
Šířka
Výška
Hmotnost
135 cm
135 cm
160 cm
60 kg
Kód Kód: 320001
Jméno značky: Graf
Kategorie: Standardní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 60 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Otto Graf GmbH byla založena v roce 1962 s myšlenkou důsledně využívat výhodu odolnosti plastů vůči kyselinám, přičemž zprvu společnost uvedla na trh kontejnery, sudy a nádrže pro vinařství a sklepy. Dále se výroba soustředila na nádrže pro průmyslové aplikace. 

V roce 1974 byly na trh uvedeny první dešťové sudy pod sloganem „Dešťová voda je zdarma“, a další produkty pro sběr dešťové vody. Nádrže na dešťovou vodu vyrábí formou rotomouldingu, která zajišťuje bezešvé provedení. 

Od společnosti Graf můžete na našem e-shopu nalézt nadzemní nádrže na dešťovou vodu a příslušenství.