Typy nadzemních nádrží

SUDY, NADZEMNÍ NÁDRŽE STANDARTNÍ A DESIGNOVÉ

 

Sudy na dešťovou vodu jsou zcela jistě nejznámější nadzemní nádrží na dešťovou vodu. Dnes už jdou s dobou ale i nadzemní nádrže a na našem e-shopu můžete najít i takovou nadzemní nádrž, která vyhrála ocenění European Consumer Choice nebo Redott Award. Vybrat nadzemní nádrž na dešťovku tak už nemusí být jednoduché, představme si typy nadzemních nádrží níže.

 

Sudy na dešťovku – Hledáte nejlevnější řešení na trhu na shromažďování dešťové vody? Sudy na dešťovku Vás zcela jistě nezklamou. Plně funkční a praktické řešení. Takový sud se může perfektně hodit na zahradu Vaší chalupy, a nejen na ni. Sudy kulaté nebo hranaté, sudy menších objemů nebo větších, to už vyberte podle Vaší potřeby.

Nestojíte o líheň komárů? Ani my Vám ji nepřejeme, a tak pro Vás máme jakou součást dodávky i víko. A aby toho nebylo málo, jako součást balení dodáváme i kohoutek pro ještě snadnější extrakci vody ze sudu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ nebo velikost, vždy doporučujeme zakoupit vhodný podstavec. Pro sběr dešťové vody doporučujeme vybrat vhodný sběrač.

Nadzemní nádrže standardní – Standartní nadzemní nádrže vypadají obdobně jako sudy. Jejich velkou výhodou je jejich objem. Mají mnohem větší objem než sudy, a tak pokud máte opravdu velkou zahradu, kterou chcete zalévat dešťovkou, tento typ standartních nadzemních nádrží doporučujeme. Můžete je umístit jak na zahradu, tak i do sklepa nebo garáže. S tímto typem můžete ušetřit i místo, konstrukce těchto nadzemních nádrží je i do výšky. Některé z nabízených standartních nadzemních nádrží disponují průhlednou univerzální hadicovou sadou, kterou lze použít jako ukazatel hladiny vody v nádrž. K nádržím doporučujeme zakoupit kohout pro snadnou extrakci vody z nádrže, a pro samotný sběr dešťové vody vhodný sběrač.

 

Designové nadzemní nádrže – Pokud jsou pro Vás výše z míněné nadzemní nádrže nudné nebo nevkusné máme pro Vás široký výběr designových nadzemních nádrží, který Vás zcela jistě svým vzhledem okouzlí. Imitace skály, oceánu, pouště, ale i takové designové nádrže, které si můžete osadit Vaší oblíbenou květinou. Designové nádrže si zcela jistě na Vaší zahradě oblíbíte. K nádržím doporučujeme zakoupit ventil pro snadnou extrakci vody z nádrže a sběrač dešťové vody.

 

Jak nadzemní nádrž naplnit vodou, čerpat z nich vodu a co k tomu potřebuji?

 

Nadzemní nádrže a sudy jsou určeny k okapovému svodu, tudíž k naplnění potřebujete už jen sběrač dešťové vody. K čerpání dešťovky je zapotřebí ventil, pokud již není součástí dodávky.  Pokud budete potřebovat propojit dvě nádrže, není problém. Na našem e-shopu naleznete i přípojky na nadzemní nádrže.

Pokud budete potřebovat pomoci, neváhejte nás kontaktovat.